KUNGLA GRAAFIKA PRINTIMISTEENUSED JA TRÜKITÖÖD

Prindime paberile, kilele, PVC-le, kangale ja kleebistele kõike, mida läheb teil vaja nii mustalt, valgelt või värviliselt. Meie laia tootevalikusse kuuluvad visiitkaartide trükkimine, postkaardid, dokumendid, uurimistööd, lõputööd, reklaammaterjalid, raamatud, kataloogid ning palju muud.

Samuti trükime ja toodame suures formaadis joonistusi, plakateid, reklaamtahvleid, sisekujundustooteid või messitarbeid.

TRÜKIFAILIDE ETTEVALMISTUS

Meie spetsialistid konsulteerivad kõigis küsimustes täpsemalt ja aitavad Teil ette valmistada ka korrektsed trükifailid.

Kui teie saadetud failid ei vasta üldistele trükinõuete reeglitele, ei saa garanteerida valmis toote kõrget kvaliteeti ja õiget värvilahendust.

Ebakõlade vältimiseks peab PDF-fail vastama PDF/X-1a (2001) standardile.

Värvitoonide kontrollimiseks soovitame alati proovitrükise tegemist.

Erikujuliste trükiste või kleebiste puhul on oluline lõikejoone olemasolu failides, mis võib asuda kas kujunduse peal või PDF-i lisatud lisalehena.

Jätame endale õiguse kliendi poolt esitatud mittevastava materjali tagasi lükata ja nõuda korrektse materjali esitamist. Me ei vastuta kliendi saadetud failis olevate grammatika- ja/või trükivigade eest.

Kliendi soovil sisse viidud korrektsioonide ja tehnilistele nõuetele mittevastava materjali tõttu tekkinud lisakulud kannab klient.

DIGITAALNE PRINTIMINE

Digitrüki võimalusterohke ja paindlik maailm pakub täna unikaalseid võimalusi personaliseerida, numereerida või isikupärastada oma reklaammaterjale. Võimalus trükkida erinevatele paberitele, kleebistele, ümbrikele kui ka sünteetilistele materjalidele. Kungla Graafika aitab Teil leida vajalikud lahendused ning teeb vastavalt soovidele kogu töö algusest lõpuni.

OFSET TRÜKKIMINE

Väga pika ajaloo ning traditsioonidega ofsettrükk on suurepärase kvaliteediga tehnoloogia, mis mõeldud ennekõike suuremate koguste trükkimiseks nii ühe- kui ka mitmevärviliselt. Ofsettrükis kogustele limiite ette ei anta. Masinad töötavad UV-baasil värvidega – tulemuseks erksamad toonid ning kohene kuivamine (eeliseks kiirem tarne). Tehnoloogia võimaldab ka eri materjalidele trükkimist.

KOPEERIMINE JA SKANEERIMINE

Kopeerime ja skanneerime kuni A3 mõõdus dokumente ning teostame ka hilisema trükifaili ettevalmistuse, mis on sobilik printimiseks või ka veebilehel kuvamiseks.

KLEEBISETIKETTIDE TRÜKK

Digitaalne ofsettrükk on 21. sajandi tehnoloogia, millega saab etikette ja kleebiseid trükkida ilma koguselise piiranguta. Trükised jõuavad Teieni rullis ja need on mugavad nii masinaga toodetele kleepimiseks kui ka vajadusel käsitsi. Soovi korral lõikame kleebised käepärasteks poognateks või üksikuteks eksemplarideks.
Oma ideed ning soovid saad esitada otse Kungla Graafikale, saates kiri info@kunglagraafika.ee .

LÕPPVIIMISTLUS – JÄRELTÖÖTLUS

Järeltöötlus on iga toote üks osa. Kungla Graafika pakub väga laia valikut erinevaid töötluse võimalusi, näiteks:

 

  • Stantsimine, voltimine, soonimine, perforeerimine

 

  • Köitmine (kõva-, kamm-, klamber- ja liimköide, PUR-liimköide, õmmeldud liimköide)

 

  • Lamineerimine (läikiv, matt, kriimustuskindel, soft-touch)
  • Foolio-, suru-, pime- ja tampotrükk

 

  • Erilahenduste ja tehniliste jooniste väljatöötamine
Viimati valminud tööd

Portfoolio

59€ 300 VÄRVILIST
ÜHEPOOLSET VISIITKAARTI
Maht: 300lehte Materjal: 300gr Silk Trükk: 4/4cmyk Järeltöötlus: pakendatud valgesse karpi
Hinnale lisandub visuaalse kontseptsiooni loomine (vajadusel).
Tellimiskeskus LOOMINGULISED
ALATES 1200€ VEEBILAHENDUS +
FIRMAGRAAFIKA
Hind sisaldab käibemaksu 20% Tellimiskeskus WordPress / Traditsiooniline
899€ SEINAKALENDER A3 + DISAIN 100TK Maht: 14lk (7 lehte) Materjal: 250g Silk Trükk: 4/4cmyk Järeltöötlus: kammköide, riputusaas, kuupäevaaken, pakitud kilesse
Hinnale lisandub visuaalse kontseptsiooni loomine (vajadusel).
Tellimiskeskus KVALITEETSED TRÜKITÖÖD

KONTAKT

MEIE KONTOR

Pärnu mnt 388a, Tallinn, Harjumaa 11612

TELEFON

+372 5055117

EMAIL

info@kunglagraafika.ee

ESITA PÄRING